Od zawsze interesował mnie człowiek, rozwój i relacje międzyludzkie. I choć w międzyczasie, zagłuszając swoją intuicję, skończyłam studia ekonomiczne na SGH to finalnie po długich poszukiwaniach i eksperymentach na własnej osobie znalazłam to, co w życiu wychodzi mi najlepiej. Praca z ludźmi. Wspieranie w budowaniu poczucia własnej wartości, motywowanie, rozwój w oparciu o mocne strony oraz budowanie odwagi do działania i   wychodzenia ze strefy komfortu.

Niezmiernie się cieszę, że trafiłam w swoim życiu zawodowym na koncepcję rozwoju w oparciu o mocne strony rozwijaną przez Instytut Gallupa. Od zawsze naturalnie czułam, że budowanie swojej ścieżki zawodowej na podstawie tego, co w nas naturalnie dobre jest mi o wiele bliższe niż poprawianie tego, co niekoniecznie jest nasza nautrą. 

Jako Gallupowy Maximizer zawsze koncentruję się na mocnych stronach ludzi i potrafię zmotywować ich do doceniania siebie oraz do dalszego rozwoju w obszarach ich supermocy.

Przez wiele lat współtworzyłam sieci kobiet i współpracowałam z organizacjami promującymi kobiety w biznesie. Wiem jak wiele z nas ma problem z brakiem wiary we własne możliwości oraz pewnością siebie.

Moją misją jest ośmielanie kobiet do tego, by sięgały po więcej i w pełni wykorzystywały swój potencjał. Sama przeszłam swoją drogę od asystentki do menedżerki, wykreowałam swoje stanowisko pracy, pomimo, że wcześniej nie istniało. Wiem, co musiałam zrobić, jak zmienić swoje zachowanie, sposób myślenia, jakie działania podjąć, aby kolejno przechodzić na kolejne szczeble kariery. Dziś dzielę się tym z innymi.

Moje obserwacje i doświadczenia z pracy w korporacji pokazały mi, że wiele kobiet pozostaje w tyle, zarabia mniej niż mężczyźni, nie awansuje, nie dlatego, że są nie dość dobre, ale dlatego, że brakuje im wiedzy na temat świadomego budowania swojej kariery oraz pewności siebie.

Jestem certyfyfikowaną trenerką i coachem mocnych stron Instytutu Gallupa, certyfikowanym coachem ICF. Wydałam książkę na temat świadomego budowania kariery „Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą”, w której znajdziesz bardzo praktyczne wskazówki do wykorzystania od zaraz. Znajdziesz tu też prawdziwe przykłady i historie doświadczonych kobiet biznesu, które będą dla Ciebie inspiracją i wartościową lekcją. W 2018 roku wystąpiłam na TEDxWarsawWomen dzieląc się trzema lekcjami na temat rozwoju kariery – How one grapefruit can influence your career path

Jestem dumna, że z sukcesem udaje mi się łączyć szczęśliwe życie rodzinne z samorealizacją i pracą zawodową. Jestem mamą dwóch mądrych i pomysłowych dziewczynek Mai i Lili oraz żoną mojego męża Roberta – bardzo aktywnego zawodowo i społecznie człowieka, który potrafi mnie rozśmieszyć do łez.