Od zawsze interesował mnie człowiek i relacje międzyludzkie. I choć w międzyczasie, zagłuszając swoją intuicję, skończyłam studia ekonomiczne na SGH to finalnie po długich poszukiwaniach i eksperymentach na własnej osobie znalazłam to, co w życiu wychodzi mi najlepiej. Praca z ludźmi. Wspieranie w budowaniu poczucia własnej wartości, motywowanie, budowanie odwagi do działania i wychodzenia ze strefy komfortu.

Od wielu lat współtworzę sieci kobiet i współpracuję z organizacjami promującymi kobiety w biznesie. Wiem jak wiele z nas ma problem z brakiem wiary we własne możliwości oraz pewnością siebie. Moją misją jest ośmielanie kobiet do tego, by sięgały po więcej i w pełni wykorzystywały swój potencjał. Sama przeszłam swoją drogę od asystentki do menedżerki, wykreowałam swoje stanowisko pracy, pomimo, że wcześniej nie istniało. Wiem, co musiałam zrobić, jak zmienić swoje zachowanie, sposób myślenia, jakie działania podjąć, aby kolejno przechodzić na kolejne szczeble kariery. Dziś dzielę się tym z innymi.

Moje obserwacje i doświadczenia z pracy w korporacji pokazały mi, że wiele kobiet pozostaje w tyle, zarabia mniej niż mężczyźni, nie awansuje, nie dlatego, że są nie dość dobre, ale dlatego, że brakuje im wiedzy na temat świadomego budowania swojej kariery oraz pewności siebie.

Moją misją stało się wspieranie kobiet w ośmielaniu ich do sięgania po więcej.

Pracuję w międzynarodowej korporacji jako menedżerka ds. zarządzania różnorodnością i budowania kultury włączającej (D&I manager). Jestem trenerką i coachem. Wydałam książkę na temat świadomego budowania kariery „Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą”, w której znajdziesz bardzo praktyczne wskazówki do wykorzystania od zaraz. Znajdziesz tu też prawdziwe przykłady i historie doświadczonych kobiet biznesu, które będą dla Ciebie inspiracją i wartościową lekcją.

Jestem dumna, że z sukcesem udaje mi się łączyć szczęśliwe życie rodzinne z samorealizacją i pracą zawodową. Jestem mamą dwóch mądrych i pomysłowych dziewczynek jedenastoletniej Mai i dziewięcioletniej Lili oraz żoną mojego męża Roberta – bardzo aktywnego zawodowo i społecznie człowieka, który potrafi mnie rozśmieszyć do łez.