#30 Rozmowa z Mają Kotalą,
założycielką szkoły krawieckiej Sewing Together w Kenii,
kobiety roku 2021 Forbes Women

Ta rozmowa jest trudna ale i niezwykle pokrzepiająca serce. To rozmowa, przy której ja ogromnie się wzruszyłam, bo moja bohaterka Maja Kotala opowiada o tym co robi dla kobiet w Kenii oraz z jakimi problemami zmagają się kobiety w tym kraju. To rozmowa, która pozwoli Wam poczuć wdzięczność za to, co macie i czego może nawet nie dostrzegacie.

Maja jest byłą modelką, która zwiedziła cały świat chodząc po wybiegach w największych stolicach mody. Po zakończeniu kariery w modelingu, postanowiła wspierać kobiety w zdobywaniu edukacji i niezależności ucząc ich szycia. Posłuchajcie rozmowy z tą delikatną blondynką, która w rzeczywistości jest silna i niezłomna. Maja porusza w rozmowie temat ubóstwa menstruacyjnego, które dotyka ogromnej liczby kobiet w Kenii. Każdy z nas może jednak pomóc. Posłuchajcie rozmowy z wyjątkową dziewczyną, tworzącą odpowiedzialną markę, która pomaga i daje szansę na niezależność i lepszą przyszłość.

Strona Mai https://www.mkotala.com

Tutaj możecie kupić przypinki i wesprzeć kobiety w Kenii w zapewnieniu im środków higienicznych https://www.etsy.com/pl/listing/1033760562/przypinka-sewing-together-pomoc-kobietom?ref=shop_home_active_1&frs=1 

Podziel się tym wpisem na facebook:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial