Coaching to relacja partnerska pomiędzy coachem a coachee, oparta na zaufaniu, w ramach której coach wspiera coachee w realizacji jego celów. Coach nie doradza, nie poucza, nie wie lepiej. Zadaniem coacha jest zadawać takie pytania, aby to coachee, dzięki odpowiedziom na nie, znalazł drogę i motywację do realizacji własnych celów, a czasem te cele zweryfikował. Coaching jest bardzo skuteczną metodą, ponieważ w pełni koncentruje się kliencie – to jego potrzeby, wartości, emocje, przekonania są w centrum uwagi. Dzięki ustrukturyzowanej rozmowie coach prowadzi klienta w taki sposób, aby optymalizował on szanse na realizację swoich planów, weryfikował je, modyfikował według własnych potrzeb oraz  odnajdywał motywację do działania. 

 Pracuję w oparciu o metodę CoachWise, jestem certyfikowanym coachem ICF ACC.

Poniżej przeczytasz ich opinie moich klientów.

 

Wybierz odpowiedni rodzaj coaching dla siebie. Skontaktuj się ze mną: malwina@siegajpowiecej.com

 Sesje odbywają się na żywo w Warszawie lub poprzez Skype. Jedna sesja trwa między 75 a 90 min.

Brak pewności siebie sprawia, że nie realizujesz życiowych celów, nie sięgasz po swoje marzenia z obawy, że Ci się nie uda? Być może nawet na zewnątrz sprawiasz wrażenie osoby pewnej siebie, jednak tylko Ty wiesz jak wiele energii Cię to kosztuje. 

Coaching pewności siebie pozwoli Ci skontaktować się ze swoją wewnętrzną siłą i zbudować pozytywne nawyki wpierające Cię w budowaniu siebie jako pewnej siebie osoby. 

Jeśli czujesz, że brak pewności siebie stoi Ci na drodze do realizacji Twoich marzeń i planów to ten coaching jest właśnie dla Ciebie. 

W ramach procesu coachingowego ustalimy Twoje cele i potrzeby w zakresie rozwijania pewności siebie. Skupimy się na sytuacjach, w których najbardziej potrzebujesz pewności siebie oraz na minimalizowaniu wpływu głosu Twojego krytyka wewnętrznego. W ramach procesu. Nauczysz się korzystać ze swojej wewnętrznej siły i nabierzesz odwagi do działania, w obszarach, które są dla Ciebie ważne. 

Ten rodzaj coachingu najbardziej polecam osobom, które:

· czują, że brakuje im odwagi i wiary we własne możliwości

· są sfrustrowane, że nie korzystają z nadarzających się okazji z obawy, że im się uda

· ponoszą duży osobisty koszt na skutek słuchania głosu swojego krytyka wewnętrznego – złe samopoczucie brak energii i motywacji do działania 

· często żałują, że czegoś nie zrobiły, chociaż miały na to ochotę

· czują się przygnębione i smutne 

· zazdroszczą innym wiary w siebie i odwagi 

· nie potrafią doceniać siebie i swoich osiągnięć 

Chcę dowiedzieć się więcej

 

 

Chcesz świadomie zaplanować swoją karierę i wyznaczyć sobie konkretne cele do realizacji? A może Twoja kariera utknęła w miejscu i nie wiesz jak ruszyć do przodu?

Wracasz po urlopie macierzyńskim do pracy i chcesz zadbać o kontynuację ścieżki zawodowej w zgodzie ze sobą i Twoimi wartościami? 

Realizujesz cele na Twoim stanowisku pracy, jednak brakuje Ci poczucia satysfakcji i pewności, że jesteś we właściwym miejscu?

Podczas coachingu kariery wyznaczysz swoje cele zawodowe. Ustalisz najlepszą ścieżkę dojścia do swoich planów zawodowych biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, wartości oraz możliwości. Rozważysz alternatywne scenariusze i zaplanujesz krok po kroku jak działać by osiągnąć sukces. 

Ten rodzaj coachingu jest dla osób, które:

· chcą świadomie zaplanować swoją ścieżkę zawodową

· rozważają zmianę pracy 

· wracają do pracy po dłuższej  nieobecności, np. po urlopie macierzyńskim 

· czują, że aktualne miejsce lub stanowisko nie daje im satysfakcji 

· chcą odkryć swoje mocne strony i pracować w oparciu o nie

· chcą awansować

· pragną zbudować swoją pozycję i markę osobistą

Chcę dowiedzieć się więcej

Czujesz, że potrzebujesz zmiany w swoim życiu? Chcesz osiągnąć swoje cele, ale nie wiesz od czego zacząć?

Czujesz, że kręcisz się w kółko i brakuje Ci motywacji do działania? Chcesz polepszyć jakość swojego życia i odzyskać nad nim kontrolę? A może bezskutecznie próbujesz zrealizować swoje cele od dłuższego czasu bez powodzenia? Trudno ustalić Ci priorytety lub zadbać o równowagę w życiu.

Podczas sesji life coachingu ustalisz swoje cele krótko i długoterminowe. Odkryjesz co Cię napędza w życiu, co daje Ci siłę i co Cię motywuje. Zweryfikujesz swoje wspierające i ograniczające przekonania i emocje, które odczuwasz w różnych sytuacjach. Stworzysz plan działania, który będzie Cię wspierał w osiąganiu Twoich celów.

Life coaching jest dla osób, które:

· szukają celu w życiu

· chcą przekłuć marzenia w rzeczywistość  

· pragną poprawić jakość swojego życia poprzez np. lepsze zarządzanie czasem, równowagę praca – życie

· chcą poprawić jakość relacji międzyludzkich lub partnerskich

· chcą odzyskać sprawczość nad swoim życiem

· stoją przed podjęciem ważnych decyzji i chcą ustalić swoje priorytety

· pragną zmian i chcą określić ich kierunek

·  …

Lista ta nie wyczerpuje wszystkich tematów life coachingu.

Chcę dowiedzieć się więcej

 

Co mówią o mnie klienci

Kiedy pojawiła się przede mną możliwość współpracy z Malwiną miałam mieszane uczucia wypominając sobie, że dość już czasu i pieniędzy poświęciłam na różne sesje, które nic w moim życiu nie zmieniły. Jednak zdecydowałam się wysłać do niej zapytanie, ze względu na to, że jest kobietą i że pracę z nią poleciła mi zaufana koleżanka. Nie mogę uwierzyć, że spędziłam z Malwiną tylko siedem (7!) godzin. Mam wrażenie, że Malwina jest ze mną każdego dnia, od pierwszej sesji aż do dzisiaj. To jest niesamowite, że do tej pory myślę o tym, o czym rozmawiałyśmy. Może nie pochwalę się dzisiaj ogromną listą osiągnięć, które osiągnęłam w tym czasie, ale pochwalę się czymś innym, dużo ważniejszym – moja samoświadomość wzrosła o tysiąc procent. Umiem nazwać swoje mocne strony oraz wartości, które są dla mnie istotne. Umiem też rozróżniać swoje wymówki od przekonań i dzielnie stawiać im czoła. To, co jednak najbardziej doceniam w pracy z Malwiną, to nie tylko efekty, ale również droga do nich. Podczas całego treningu, ani razu nie czułam się pod presją. Moje przekonania są mocno zakorzenione i nierzadko muszę słuchać tego samego przekazu wiele, wiele, WIELE razy zanim go usłyszę. Przy Malwinie nigdy nie czułam się “za wolna” czy “uparta”. Dodatkowo, Malwina wykazała się godną podziwu elastycznością – zwinnie lawirując między wyzwaniami związanymi z online z 10-12 godzinną różnicą czasu, moimi częstymi wyjazdami i ograniczoną dostępnością. Choć nie mnie oceniać techniczne umiejętności, śmiało mogę powiedzieć, że ja po prostu czułam, jak każde wybrane i sugerowane przez Malwinę ćwiczenie pomagało mi stawiać kroki na przód. Polecam pracę z Malwiną wszystkim (nie tylko kobietom!), którzy czują się zagubieni, przytłoczeni oczekiwaniami współczesnego świata lub po prostu potrzebują tchnienia odwagi.

Agnieszka Lecka

Pierwsze spotkanie z Malwiną to przede wszystkich ogromny zastrzyk energii i duża dawka optymizmu. Jej ciepła osobowość poparte doświadczeniem i wiedzą przywracają nadzieję, że mętlik, z jakim się przychodzi do coacha, da się ułożyć. Wspaniałe jest jak widzi potencjał w swoim coachee, zazwyczaj nawet lepiej niż on sam. Kolejne sesje to poszukiwanie najlepszej drogi rozwoju, tworzenie planu działania i wydobywanie odwagi potrzebnej do jego wdrożenia. Malwina znajduje złoty środek pomiędzy tempem pracy na jaki gotowy jest coachee u szczytu możliwości a tym lekko wyższym poziomem potrzebnym do zmiany. W moim przypadku zmiana to też decyzja o pozostaniu w miejscu, w którym byłam,  ale z nowym nastawieniem. 

Monika B., prawniczka

Sesje coachingowe z Malwiną to czysta przyjemność. Bardzo cenię Malwinę za jej pozytywną energię, empatię oraz zaangażowanie. Lubię pracować z ludźmi, którzy swoim doświadczeniem zawodowym oraz dodatkowymi aktywnościami inspirują do działania, a Malwina właśnie taką osobą jest, posiada ogromną wiedzę oraz umiejętności, które wykorzystuje w różnych projektach. Malwina świetnie słucha i wczuwa się w potrzeby swoich klientów! 

Justyna Szumińska, HR Manager

Malwina to bardzo kompetentna i profesjonalna osoba. Nasza współpraca pozwoliła mi podjąć kluczowe dla mnie decyzje i ruszyć naprzód. Dzięki niej zrozumiałam, jak ważne jest, aby sięgać po więcej i przede wszystkim się tego nie bać i nie wstydzić. Wspaniałe także było to, że pomimo wielu obowiązków zawodowych, jak i prywatnych Malwina bardzo elastycznie podchodziła do naszych spotkań. 

Poleciłabym współpracę z Malwina każdemu, tym zdecydowanym i tym niezdecydowanym, poniważ zawsze warto spojrzeć na swoje życie, plany i decyzje z innej, bardziej obiektywnej perspektywy.  

Marta Miłosz-Sikorska

Malwina zaproponowała mi coaching w momencie, gdy rzeczywiście bardzo go potrzebowałam. Byłam wtedy pogubiona, przemęczona i zrezygnowana. Nasze sesje trwały parę miesięcy i mogę śmiało powiedzieć, że każda z nas wykonała kawał dobrej roboty. Spotkania te były dla mnie trudne pod względem emocjonalnym i intelektualnym. Rozmowy zmuszały mnie do analizowania mojego zachowania i nastawienia, co przyprawiało mnie o bóle głowy i oczyszczające łzy. Moim zadaniem było szukanie rozwiązań spraw, które wydawały mi się nie do rozwikłania i szukanie siebie w labiryncie smutnych i gniewnych myśli. Malwina znalazła do mnie klucz przez obrazy i metafory. Dotarłyśmy razem do jądra mojej osobowości, pokazała mi, że tam zawsze mogę znaleźć siłę i spokój, że one zawsze tam są, wystarczy tylko otworzyć drzwi. Malwina jest osobą bardzo energetyczną i kreatywną. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i takim nastawieniem zaraża osoby, które napotyka na swojej drodze. Chce i potrafi pomóc, i wie jak dotrzeć do sedna. Malwina, bardzo, bardzo Ci dziękuję za dobro i za uśmiech, które wniosłaś do mojego życia. 

Beata Klarzak

Spotkałyśmy sie w momencie, w którym stawialam sobie bardzo dużo pytań dotyczących mojego rozwoju zawodowego. Malwina pomogła mi uporządkować swojego rodzaju chaos, który miałam w głowie. Dziękuję za ukierunkowanie i dodanie wiary we własne umiejętności.  

Aleksandra Provost

Pewien czas temu, w okresie, gdy czułam, że mogę wszystko, najtrudniejsze okazało sie dla mnie… podejmowanie wyborów i potrzeba definiowania priorytetów, w taki sposób, który ułatwiłby mi koncentrację tylko na jednym celu, w jednym czasie.  Podczas gdy ja błądziłam, między ogromem możliwości, zawsze niepewna, na mojej drodze pojawiła sie Malwina, która zaoferowała mi coaching. Sesje były dla mnie niezwykłą podrożą w głąb siebie. Dzięki trafnym pytaniom Malwiny, konfrontowalam swoje słabości, ale też bardzo szybko odkryłam w sobie siłę do sięgania po więcej.  Nieustannie jestem pełna uznania dla pracy Malwiny i zaangażowania, jakie wkłada we wspieranie kobiet w budowaniu ich karier, osiąganiu sukcesów, zawodowych i prywatnych. Malwina zajęła sie mną profesjonalnie. Pomogła mi odszukać niezwykle możliwości ukryte w trudnościach.  Pomimo, że od sesji minęło już kilkanaście miesięcy, ja ciągle korzystam z wniosków, które razem wypracowałyśmy i chętnie wracam do moich zapisków z warsztatów.  Uwielbiam Malwinę za to, że łączy w sobie niezwykłe cechy, profesjonalnego coacha oraz empatycznej, pełnej mądrości kobiety. Przy każdej sesji, byłam bardzo miło zaskoczona… pełnym oddania podejściem i jej kreatywnością. Malwina posiada niepowtarzalną energię, którą potrafi trwale zarażać wszystkich dookoła

Paulina Ptasińska