Monika Michalik

Dzięki Malwinie, podczas sesji coachingu mocnych stron i rozwoju talentów w oparciu o CliftonStrengths, uświadomiłam sobie potęgę własnego potencjału. To potencjał godny mitologicznej bogini. Każdy z nas go ma. Każdy z nas posiada 34 doskonałe moce. Poprzez ćwiczenia podczas sesji i przydatne w praktyce prace domowe, Malwina pięknie pokazała mi, że by dać z siebie otoczeniu największą wartość i jednocześnie poczuć się spełnioną szczęśliwą istotą, najlepiej bym czyniła użytek ze swych dziesięciu supermocy – rozwijała je, pielęgnowała, dbała o te pomocne elfy;) Wiem teraz, jak z nich korzystać. Wiem z jakich obszarów wyjść, bo moje moce nie są w nich przydatne, zamiast wbrew sobie próbować dopasować się. Zyskałam klarowność co do kierunku swojej aktywności. Amen:) Każdy z nas ma unikalny zestaw TOP10. Taki tylko swój. Dlatego tak cenne jest, że jesteśmy różni. Dlatego tak ważne jest, byśmy się nie porównywali – naszą funkcją jest różnić się jak najbardziej, współpracować i kreować w tej różnorodności najcudowniejsze rozwiązania dla naszej planety i wszystkich jej mieszkańców. Świat stanie się lepszym miejscem, gdy każdy z nas rozpozna w sobie te najmocniejsze strony i skupi sie na nich, z czułością spojrzy na pozostałe 24 talenty, nie przejmując się więcej, że nie zakwalifikowały się one do TOP10.;) Jestem za systemowym wprowadzeniem testu Gallupa do przedszkoli i szkół, na wyższe uczelnie, do więzień, domów dziecka,….wszędzie, gdzie jest człowiek, by zyskał pewność co do swojej wartości… Ten jeden przedmiot: coaching mocnych stron w oparciu o CliftonStrengths i rozwój talentów wystarczyłby za 90% obecnych bezużytecznych przedmiotów;) – 60%?;)
Malwa dziękuję – robisz świetną rzecz dla nas:)

Natalia Sikora

Malwina to świetna trenerka, bardzo mi pomogła! Pracowałyśmy z testem Gallupa. Nie tylko znam teraz swoje talenty, ale też wiem, co z nimi zrobić. Malwina jest bardzo pomocna, otwarta i wspierająca. Zaraża entuzjazmem, ale jednocześnie spokojem. Człowiek wie, co dalej robić 🙂 Bardzo polecam!

Anna Karecka

Zachęcona przez Malwinę wykonałam test Gallupa po raz drugi, po 13 latach, nie spodziewając się zdziwienia, czy zaskoczenia….. i tak też było, jeśli chodzi o wyniki. Natomiast rozmowa z Malwiną przekroczyła moje oczekiwania. Znałam ją wcześniej jako świetną prezenterkę i odważną kobietę, zachęcającą inne kobiety do „sięgania po więcej”, pełną charyzmy i optymizmu. W czasie rozmowy poznałam uważną, pełną empatii, dociekliwą ale nie narzucająca się osobę. Czułam, że jest ze mną całą sobą, skupiona na moich talentach i możliwościach. Wyszłam z tej rozmowy pełna lekkości i energii. Polecam

Dorota Milczarczyk

Zdecydowanie polecam sesje coachingu mocnych stron z Malwiną Faliszewską. Dzięki badaniu i omówieniu mojego profilu dużo lepiej rozumiem jakie działania mogę podjąć, aby elastycznie podejść do budowania swojego sukcesu osobistego i zawodowego. Sesja wzmacnia poczucie pewności siebie w realizacji celów. W oparciu o wnikliwą analizę mojego indywidualnego profilu, Malwina bardzo trafnie wskazała punkty, które bardzo pomogły mi w życiu zawodowym. Bardzo dziękuję!

Anthony O’Hara

If you are looking for a passionate and insightful strengths based coach look no further than Malwina. Malwina will support you every step of the way to help you identify your talents and how best turn them into strengths. Strengths that will help you in the pursuit of achieving your personal and professional goals. Trust Malwina. You will be in safe hands.

Iga Markowska

Badanie talentów Gallupa to idealny prezent dla kogoś, kto ma wiele rzeczy, ale może mało wiedzieć o sobie i o swoich mocnych stronach. Naturalnie potrafimy wymienić swoje wady, wiemy z czym nam w szkole czy w pracy nie idzie. Trudniej powiedzieć o tym, co jest naszą naturalną predyspozycją.  Clifton Strengths pokazuje to bardzo trafnie i już sam raport jest ogromną dawką pozytywnej wiedzy o nas samych. Spotkanie z coachem mocnych stron to pierwszy krok do jeszcze lepszego zrozumienia swoich talentów, zaakceptowania ich i finalnie pokochania.

Anna Pietryka

Moje talenty Gallupa znałam od jakiegoś czasu. Oczywiście jako typowy Learner zgłębiałam wiedzę na temat moich supermocy. Jednak nie wiedziałam jak te talenty na siebie wzajemnie wpływają. Sesja z Malwiną pozwoliła mi dostrzec powiązania między moimi talentami. Przeszłyśmy każdy z nich i szczegółowo omówiłyśmy jak on działa w mojej codzienności, jak go wzmocnić i czego unikać. Nie ukrywam, że rozmowa z Malwiną o talentach wzmocniła moje poczucie własnej wartości i bardziej pozwoliła odkryć mi moją unikalność. To superdawka pozytywnej energii i motywacja aby dalej rozwijać to co we mnie najlepsze. Polecam każdemu. Dziękuję Malwina!