CO ZYSKASZ DZIĘKI TESTOWI GALLUPA?

Dowiesz się, dlaczego dokonujesz konkretnych decyzji i wyborów życiowych i działasz w określony sposób.
Z jakiego powodu niektóre rzeczy przychodzą Ci naturalnie i z łatwością, a inne zupełnie nie.
Co sprawia, że niektóre aktywności przyciągają Cię jak magnes.

Dowiesz się, jakie są Twoje naturalne talenty i w jakich warunkach czujesz się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Nauczysz się świadomie korzystać ze swojego potencjału.

Odkryjesz swoją siłę, swoje talenty, które wydają Ci się oczywiste albo nawet nie masz świadomości, że je posiadasz. Talenty dzięki, dzięki którym wykonywać będziesz wiele rzeczy bez wysiłku.

Czym jest test Gallupa?

Instytut Gallupa stworzył badanie Clifton Strengths, pozwalające odkryć największy potencjał człowieka i zrozumieć co czyni każdego z nas absolutnie unikalną osobą.

Test Gallupa to potoczna nazwa badania „Clifton Strengths” stworzonego przez Don Cliftona twórcę koncepcji talentów , który zadał sobie pytanie: Co by się stało, gdybyśmy zaczęli badać to, co w ludziach jest dobre, zamiast skupiać się na tym, co nie działa?.

To najobszerniejsze na świecie badanie pokazujące nasze naturalne supermoce, które świadomie rozwijane i wykorzystywane prowadzą ludzi do osiągania sukcesu. Dzięki niemu odkrywamy nasz największy potencjał i zyskujemy wiedzę na temat tego, co czyni każdego z nas absolutnie unikalną osobą. Talent w rozumieniu Clifton Strengths to nie konkretna umiejętność, tylko „naturalny sposób myślenia, odczuwania i działania”.

Model Clifton Strengths zakłada istnienie 34 talenty odpowiedzialnych za budowanie świadomości naszych predyspozycji i mocnych stron. Talenty podzielone zostały na cztery dominujące wzorce: wykonywania, wywierania wpływu, budowania relacji i strategicznego myślenia. Co ważne talenty nasze pokazywane są w kolejności ich występowania.

Clifton Strengths stawia na pokazanie unikalności i wyjątkowości każdego z nas, bo już przy samych pierwszych pięciu talentach, prawdopodobieństwo, że inna osoba, będzie miała taki sam zestaw w identycznej kolejności jest jak 1 na 33 miliony.

To badanie nie szufladkuje nikogo, ale pozwala odkryć wyjątkowość. Badanie samo w sobie po pokazuje, co mamy robić w życiu, jaki zawód wybrać, ale pomaga nakreślić potencjalne kierunki kariery.

Idea talentów Gallupa mówi, że możesz robić wszystko, co zechcesz, ale w unikalny dla Ciebie sposób, bo talenty wskazują jak podchodzisz do zadań, jak odczuwasz i jak myślisz.

Talenty pokazują Ci, w jaki najlepszy, naturalny sposób działasz, myślisz a w konsekwencji realizujesz swoje plany i cele.

ODKRYJESZ SWÓJ NATURALNY POTENCJAŁ I NATURALNE PREDYSPOZYCJE

Co osiągniesz dzięki uświadomieniu sobie naturalnych talentów?

 • będziesz doświadczać przypływu pozytywnej energii
 • z większym prawdopodobieństwem osiągniesz swoje cele
 • zyskasz większą pewność siebie
 • lepiej będziesz wykonywać swoją pracę
 • osiągniesz większe zaangażowanie
 • zmniejszy się poziom odczuwanego przez Ciebie stresu.

Badanie Clifton Strengths to początek Twojej przygody z rozwojem talentów.

Instytut Gallupa rekomenduje trzy etapy pracy z talentami.

Name it – to zrozumienie tego, co kryje się pod konkretnymi nazwami talentów

Claim it – zrozumienie, w jaki sposób wykorzystujesz konkretne talenty każdego dnia i jak one ze sobą współdziałają.

Aim it – świadome wykorzystywanie swoich talentów do realizacji Twoich celów.

Badanie występuje w dwóch wersjach:

Top5, które ukaże Ci Twoich pięć pierwszych dominujących talentów oraz pełny profil 34 talentów, pokazujący wszystkie talenty w kolejności ich występowania oraz Twoją wiodącą domenę działania. W każdej chwili można zrobić upgrade wyników Top5 do pełnego profilu bez konieczności wykonywania badania od nowa. W wersji Top5 otrzymasz podsumowanie Twoich pięciu pierwszych dominujących talentów i jest to całkiem dobra opcja na początek, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z rozwojem osobistym.

Pełny profil jest znacznie obszerniejszy i szczegółowy, a raport, który otrzymujesz jest spersonalizowany – czyli bierze pod uwagę dynamikę talentów i to jak one na siebie wzajemnie wpływają.

Dlaczego ja?

W swojej karierze zawodowej długo poszukiwałam właściwej ścieżki nim dotarłam do tego, co potrafię robić najlepiej.

Przećwiczyłam na sobie samej zmiany zachowań, sposobu myślenia i nauczyłam się podejmowania działań, które zapewniły mi wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery i osiągnięcie sukcesu.

Od wielu lat współpracuję z ogromną rzeszą osób na przysłowiowym zakręcie życia zawodowego i pomagam im w wykorzystywaniu własnego potencjału i sięganiu po więcej

ZACHĘCAM CIĘ DO SKORZYSTANIA Z JEDNEJ Z PONIŻSZYCH OPCJI:

OPCJA 1
Coaching mocnych stron w oparciu o Clifton Strengths

 • wykonanie badanie CiftonStrengths34 (po polsku)
 • Spersonalizowany raport 34 wraz z poradami na rozwijanie swoich talentów oraz wskazówkami jak pokonywać swoje potencjalne słabości – po angielsku
 • Raport wszystkich talentów w kolejności ich występowania w profilu
 • Raport 5 głównych talentów – Top5 po polsku
 • Sesję coachingu mocnych stron 1,5 h,


OPCJA 2
Rekomendowany przez insytut Gallupa proces rozwijania mocnych stron w oparciu o test i 4 sesje towarzyszące

 • wykonanie badanie CiftonStrengths34 (po polsku)
 • Spersonalizowany raport 34 wraz z poradami na rozwijanie swoich talentów oraz wskazówkami jak pokonywać swoje potencjalne słabości – po angielsku
 • Raport wszystkich talentów w kolejności ich występowania w profilu
 • Raport 5 głównych talentów – Top5 po polsku
 • Sesję coachingu mocnych stron 1,5 h
 • dodatkowo zajmujemy się planem działania i rozwoju talentów w odpowiedzi na konkretne cele zawodowe. Klient otrzymuje prace domowe oraz zadania polegające na rozwijaniu wybranych talentów