Już dziś zapraszam Cię do mojego kursu online „Zbuduj swoją pewność siebie i sięgaj po więcej„. Kurs własnie powstaje i niebawem będzie dostępny. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nim pierwsza i skorzystać z najlepszej ceny zapisz się na listę oczekujących już dziś.
Już ponad 500 kobiet wzięło udział w stacjonarnej formule mojego autorskiego szkolenia. Prowadziłam je dla sieci kobiet wielu dużych organizacji.  Teraz powstaje kurs online i Ty również będziesz mogła rozpocząć budowaniei pewności siebie krok po kroku, aby z odwagą realizować swoje cele zawodowe i prywatne.
Na co dzień pracuję dużo z kobietami i widzę jak często niedostateczna pewność siebie lub jej brak staje nam na drodze do realizacji naszych celów, marzeń i planów.
Wiele kobiet zaniża swoje kompetencje i sabotuje siebie. Badania pokazują, że nie doszacowujemy swoich umiejętności aż o 30%.
Brak pewności siebie sprawia, że:
  • nie korzystamy w pełni z nadarzających się szans, z obawy, że nie sobie nie poradzimy
  • nie podejmujemy wyzwań, obawiając się, że nie jetseśmy jeszcze gotowe
  • nie zabieramy głosu z obawy, że to co mamy do powiedzenia nie jest wystarczająco dobre.
Wpajany od dzieciństwa perfekcjonizm sprawia, że nie potrafimy się cieszyć z własnych sukcesów stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Kurs online to sama wartościowa wiedza i sprawdzone sposoby na budowanie autentycznej pewności siebie.

Dowiesz się jak znaleźć źródło pewności siebie, poznasz schematy działania krytyka wewnętrznego, rozpoznasz swoje przekonania i dowiesz się jak budować te wspierające, zadbasz o poznanie swoich mocnych stron, nauczysz się prowadzenia konstruktywnego dialogu z krytykiem wewnętrznym, a także dokonasz audytu pewności siebie i zaczniesz budować nawyki wspierające Cię w procesie budowania pewności siebie.

Kurs „Zbuduj swoją pewność siebie i sięgaj po więcej” to 10 modułów z lekcjami wideo, materiałami wspierającymi Twoją samodzielną pracę, dostęp do zamkniętej grupy na FB i live’y.  lekcji video.

W tym kursie będzie mnóstwo wartościowej treści do pracy, sprawdzone na wielu kobietach, które rozpoczęły po tym kursie swoją podróż z budowaniem pewności siebie.

Zapisując się na listę oczekujących na kurs zyskujesz pewność, że kupisz to szkolenie w niższej, atrakcyjnej cenie  w wersji podstawowej.

Jako pierwsza dowiesz się także o wersji premium obejmującej dodatkową indywidualną sesję coachingu pewności siebie. Kursów w wersji premium będzie tylko 10.  

Zapisz się już dziś i daj znać innym osobom, o których wiesz, że mogą takiego kursu potrzebować!

.