Od zawsze interesował mnie człowiek, rozwój osobisty i relacje międzyludzkie. I choć w międzyczasie, zagłuszając swoją intuicję, skończyłam studia ekonomiczne na SGH, to finalnie – po długich poszukiwaniach i eksperymentach na własnej osobie – znalazłam to, co w życiu wychodzi mi najlepiej. Praca z ludźmi poprzez wspieranie w budowaniu poczucia własnej wartości, motywowanie oraz budowanie odwagi do działania i wychodzenia ze strefy komfortu.

Niezmiernie się cieszę, że trafiłam w swoim życiu zawodowym na koncepcję rozwoju Instytutu Gallupa  w oparciu o mocne strony. Od zawsze naturalnie czułam, że budowanie swojej ścieżki zawodowej na podstawie tego, co w nas naturalnie dobre, jest mi o wiele bliższe niż poprawianie tego, co niekoniecznie jest naszą naturą.

Jako Gallupowy Maximizer zawsze koncentruję się na mocnych stronach i potrafię zmotywować innych do doceniania siebie oraz do dalszego rozwoju w obszarach ich supermocy.

Przez wiele lat współtworzyłam sieci kobiet i współpracowałam z organizacjami promującymi kobiety w biznesie. Wiem, jak wiele z nas ma problem z brakiem wiary we własne możliwości oraz z pewnością siebie.

Moją misją jest ośmielanie kobiet do tego, by w pełni wykorzystywały swój potencjał i sięgały po więcej. Sama przeszłam swoją drogę od asystentki do menedżerki oraz wykreowałam swoje stanowisko pracy Diversity & Inclusion Managera, pomimo że wcześniej nie istniało w mojej organizacji. Dzisiaj wiem, co musiałam zrobić, jak zmienić swoje zachowanie i sposób myślenia, jakie działania podjąć, aby z sukcesem przechodzić na kolejne szczeble kariery. Dziś dzielę się tym z innymi.

Moje obserwacje i doświadczenia z pracy w korporacji pokazały mi, że wiele kobiet pozostaje w tyle, zarabia mniej niż mężczyźni, nie awansuje, i to nie dlatego, że nie są dość dobre, ale dlatego, że brakuje im wiedzy na temat świadomego budowania swojej kariery oraz pewności siebie.

Jestem certyfikowaną trenerką i coachem mocnych stron Instytutu Gallupa oraz certyfikowanym coachem ICF. Wydałam książkę na temat świadomego budowania kariery pt. „Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą”, w której znajdziesz bardzo praktyczne wskazówki do wykorzystania od zaraz. Znajdziesz tu też prawdziwe przykłady i historie doświadczonych kobiet biznesu, które będą dla Ciebie wartościową lekcją i inspiracją do dalszego działania. W 2018 roku wystąpiłam na TEDx Warsaw Women, dzieląc się trzema lekcjami na temat rozwoju kariery w wystąpieniu „How one grapefruit can influence your career path?”.

Jestem dumna, że z sukcesem udaje mi się łączyć szczęśliwe życie rodzinne, samorealizację i pracę zawodową. Jestem mamą dwóch mądrych i pomysłowych dziewczynek Mai i Lili oraz żoną mojego męża Roberta – bardzo aktywnego zawodowo i społecznie człowieka, który potrafi mnie rozśmieszyć do łez.

Moje talenty według Gallupa: 

  • 1. Maximizer (Maksymalista)

  • 2. Activator (Aktywator)

  • 3. Empathy (Empatia)

  • 4. Communication (Komunikatywność)

  • 5. Woo (Czar)

  • 6. Arranger (Organizator)

  • 7. Futuristic (Wizjoner)

  • 8. Relator (Bliskość)

  • 9. Signifiance (Poważanie)

  • 10. Positivity (Optymista)